5 years of living together

 photo verkocht_zps741aed7b.png

Stop de tijd! Het is vandaag alweer 5 jaar geleden dat wij ons koophuisje betrokken.
Wat gaat de tijd hard zeg.

In September 2008 kregen wij de sleutel en sloegen druk aan het klussen. Hoewel we niet veel hoefde te verbouwen was het toch een erg drukke periode. Mede doordat we beide geen vakantie hebben opgenomen en dus in de avond-uurtjes en weekenden aan het klussen waren. We konden niet wachten te gaan samenwonen, een reden dat we zeker ook wat laatste dingetjes hebben afgeraffeld (een les voor een volgend huis: alles eerst goed afmaken vóórdat je erin trekt)

Gelukkig hadden we lieve hulp van onze ouders/familie. na 2 maanden klussen konden we er eindelijk in. Door de jaren heen is ons huis nogal veranderd. Zo hebben we nu een andere kleur slaapkamer, andere kleur meubilair in ons huis (van beuken naar wit), geen computerkast meer maar een leeshoekje, is onze badkamer al een keertje aangepast en staat een nieuwe verbouwing op de planning, onze posten en gang zijn een andere kleur geworden en nu zijn we bezig om wat aanpassingen in onze slaapkamer te creëren zodat we wat meer ruimte krijgen. (blogje volgt nog).

Het is nu echt een huisje naar onze smaak. Hoewel we natuurlijk dromen van ooit een eengezinswoning mét tuin te hebben vertoeven we hier nu prima. Het past allemaal nét en is groot genoeg voor ons 2tjes. Nee, wij wonen hier zeker naar ons zin.

Home Sweet Home is bij ons zeker van toepassing.

19 reacties op “5 years of living together

  1. Soms vraag je je echt af: waar blijft de tijd? tenminste dat heb ik altijd als ik besef dat iets al zoveeeeel jaren is haha! Wel heel erg leuk om te zien dat jullie het naar je zin hebben, dat is het belangrijkste in je huis!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *



Je kan de inhoud van deze pagina niet kopiëren