Something beginning with ‘C’

Zoals jullie weten had ik het al eerder over een project wat in November op mijn blog zou komen. En jaja, het is zover. Met dank aan Des die mee deed met October A Photo A Day begin ik met de November Photo A Day.

Wat houd dit in? Elke dag een foto aan de hand van het lijstje met natuurlijk een verhaaltje erbij. En misschien soms alleen een verhaaltje of alleen een foto. Of iets heel anders dan op de lijst. Of een collage, niet 1 foto. Of..

Dag nummero 1: Something beginning with ‘C’

Weet je dat ik hier best lang over na heb moeten denken. Met een C..
Maar toen kwam ik in de winkel wat lekkers tegen. Iets wat me riep.
‘Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskia. Koooooooooooop me. Eeeeeeeeeeeeeeet me.’
Geen grapje. En als iets lekkers me roep moet ik het meenemen.

Photobucket

Juist. Een chocolade letter. En jullie zullen niet verrast zijn dat het de letter S is geworden.

In het kader van: November Photo A Day

About the Author

36 Comments

Madrina

Oh, wat een leuk projectje!
Ik heb nu genoeg werk met mijn foto’s voor school en mijn dagelijkse foto, maar tis iets om in gedachten te houden.
En ja, als chocolade je roept, dan moet je het kopen!

Reply
Amarins

Dat is een leuk idee. Ik maak de foto’s van the FMSphotoaday al een hele tijd, maar had nooit gedacht om het dan te posten en er wat gedetailleerd op in te gaan. Cool!

Reply
Wanda

Grappig idee! Dus elke dag een foto maken van een bepaald iets of zo? Ben benieuwd wat we nog meer te zien gaan krijgen!

Reply
inge

ik ben gek op chocola, maar die letters.. bah. is dat wel gemaakt van chocola, vraag ik me nu af, of is het cacaofantasie? πŸ˜‰

Reply
Diana

Nou eigenlijk wel verrast.. had wel M verwacht hahahaha.. Ben benieuwd naar je project!

Reply
Nicole

Yummie… dat is lang geleden voor me!
Ennuh, soort van 30 day challenge dus? Maar dan met foto’s.. of juist zonder.. πŸ˜‰

Reply

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *