Deze producten zijn ter beschikking gesteld door Custtom
De laatste geluksmomentjes die ik schreef was in Juli. De maand van de verjaardag van Noa en mijn welkome zomervakantie. Inmiddels zijn we alweer bijna aanbeland bij de laatste maand van 2025. Tijd om eens even stil te staan bij de leuke momentjes van afgelopen weken: juist omdat de afgelopen weken afzien waren. Gelukjes groot & klein, laten er altijd geluksmomentjes zijn! Ik begin even met een aantal home make-overs… Die waren het leukste met het mooiste resultaat 🛠️

Foto 9 jaar geleden toen we net de sleutels hadden gehad
♥ Vandaag wonen we hier precies 9 jaar! 🗝️
Het is vandaag precies 9 jaar geleden dat we de deur van deze woning open deden. Een nieuw avontuur. Een nieuwe woonplaats. Een nieuwe start. Een nieuw hoofdstuk. Eentje waarbij Noa nog niet eens in beeld was. In de afgelopen 9 jaar hebben we zóveel verbouwd en gedaan aan onze woning, dat als je de‘net gekocht’ foto’s ziet je niet geloofd dat het hetzelfde huis is. Het is nu óns huis. En zo voelt het ook echt. Ook dit dorp is iets wat geheel past bij me en waarvan ik nog steeds dankbaar ben dat we deze stap hebben gezet.
♥ De hal & woonkamer make-over 🖌️🪵
Al langere tijd waren we bezig met de voorbereidingen van verschillende make overs. Zo is de trap geverfd richting zolder en het traphekje op de overloop. De plinten in de gang waren daarna aan de buurt waarna onze hal een nieuwe kleur kreeg. Sinds we hier wonen zat het likje verf erop dus een nieuwe was wel nodig. Plus gelijk een hele nieuwe look bij binnenkomst.

De grootste verandering is denk ik wel de woonkamer. We (lees M.) willen volgend jaar een mediawand maken bij de TV kant, maar de andere kant is al aangepakt. Daar hing een een groen fotovak met foto’s erin van onze trip naar Terschelling. Nu is er een deel bekleed met akoestische houten wandpanelen en een nieuwe grijze kleur op de muur. Ook mijn Londen schilderij heeft nu een ander plekje in de hal en er hangt nu een prachtige fotocollage. Het geeft gelijk een hele andere sfeer in onze woonkamer, eentje die bij ons past.
♥ De mooie hexagons van Custtom 📸
Ik had het natuurlijk over de mooie shapes met foto’s van onze mama liefde fotoshoot. De fotoshoot op het strand & in de duinen die ik begin dit jaar won en in Augustus plaats vond. Ik ben zó ontzettend blij met deze prachtige foto’s van mijn gezin dat deze zeker een prominente plaats hoorden te krijgen in de woonkamer.
Ik had al eerder fotoproducten bij custtom besteld en ben echt dik tevreden. De kwaliteit van de foto’s is prachtig en het was erg fijn verpakt. Ook is er een ophang systeem die tijdelijk is, zodat je ze om de zoveel tijd kan vervangen. Leuk om te veranderen zonder je muur telkens te beschadigen. Vooral nu we heb net opnieuw hebben geverfd 😉 Je kan kiezen uit verschillende shapes: Hexagon, cirkels en vierkanten. Ook koos ik 2 leuke passende quotes uit de beeldbank die ze aanbieden. Online kan je makkelijk de foto’s plaatsen, bijwerken en bestellen. De hexagons zij gemaakt van forex, waardoor ze licht zijn en echt makkelijk om op te hangen. Ook zit er een afstandhouder bij, waardoor je foto’s dezelfde afstand van elkaar opgehangen kunnen worden.

I.v.m. bewust bloggen zijn de foto’s niet herkenbaar 💚 (Lees mijn disclaimer voor meer informatie)
Allereerst heb ik ze uitgelegd op de grond hoe ik ze wilde hebben op de muur. Dit heeft even geduurd aangezien je verschillende leuke vormen kunt maken met de shapes. Daarna zijn ze opgehangen door M. Volgend jaar komt er een mediawand bij de TV en de kast die onder onze TV stond is inmiddels verplaatst en we hebben een nieuw TV meubel. Het staat erg knus en we hebben door deze kast nu super veel ruimte. Ik ben super blij met het resultaat en je loopt bij binnenkomst direct ertegen aan. Het resultaat, *tromgeroffel… ⬇️

I.v.m. bewust bloggen zijn de foto’s niet herkenbaar 💚 (Lees mijn disclaimer voor meer informatie)
Ik had 12 hexagons besteld en deze hangen niet allemaal. Door het handige magneet systeem kan ik nu om de zoveel tijd de foto’s makkelijk eraf halen en verwisselen. Zo krijg je toch iedere keer een andere look in de woonkamer. Ik ben er echt super blij mee en het is een feestje om op deze manier de woonkamer binnen te komen. Ik ga zeker nog eens meer foto’s bestellen zodat ik kan afwisselen.
♥ De make-over van de slaapkamer van Noa 🛏️
Maar dat was niet de enige make over. Noa zijn kamer hebben we ook aangepakt. We gingen richting IKEA (en ik zat daardoor opgevouwen achterin om alles mee te krijgen) en kochten een hoogslaper voor meneer. Een echte verassing en aan zijn reactie te zien meer dan geslaagd. Hij is er zó blij mee. En een bureautje in zijn kamer en meer ruimte gecreëerd. In het maandoverzicht van November zullen de before & after foto’s aanbod komen. We zijn nog bezig met de aankleding en het is nog niet geheel af. Maar een echte ‘grote jongens kamer’ is het zeker wel geworden.
♥ Heerlijk lezen & serie kijken #metime 📖📺🍂
Ik neem het ervan. Ik ben bijna klaar met Identiteit van Nora en lees tussendoor The Happiness Project. Ik ben inmiddels bij seizoen 4 van The Rookie en heb mijn‘nog-te-kijken-lijst’ alweer aangevuld met nieuwe parels. Mijn vrije tijd probeer ik zoveel mogelijk mijn batterij op deze manier op te laden. Lezen, serie kijken, knutselen of wandelen.
♥ De aankomende Sint & kerst periode 🎁🎅🏻
Ik hou dus echt van deze beide periodes. Druk maar óh zo gezellig. Eerst Sinterklaas, waarbij het schoen zetten al is begonnen en het vieren altijd een feestje is met mijn ouders. De cadeautjes zijn al binnen en ik ben super benieuwd hoe alles in de smaak gaat vallen. Ook mijn kerstlijstje staat al klaar en ik heb zin in lekker eten en lootjes trekken. Oh en dan nog maar te zwijgen over de kerstboom die weer in de woonkamer komt te staan. Genieten!
♥ De kerstvakantie die eraan komt 🎄
Vrij. 2 weken. Met Noa en M. deze keer. Heerlijk even 2 weekjes met z’n alle genieten en vooral het jaar afsluiten. Een veelbewogen jaar waar ik zeker even met het vuurwerk bij stil zal staan. We hebben deze vakantie weinig gepland en daarvan wil ik extra genieten.
♥ Mijn gescoorde trui via Vinted 👘
Ik koop altijd via Vinted voor Noa. Maar nu heb ik ook eens wat voor mezelf gescoord. Ik zocht al lange tijd een leuke boy mom trui. En ik kwam een fijne winterse trui tegen die ik lekker in huis ga dragen. Er staat op: Boy Mama. All day. Every day. Helemaal waar en hij zit heerlijk. Ook scoorde ik nog wat leuke extra Sint & kerst cadeautjes.
♥ Noa mag afzwemmen voor zijn A diploma! 🥽🏊🏻♂️
Ik ben zó trots he maar we hebben de datum dat Noa mag gaan afzwemmen voor zijn A diploma. Hij vindt het spannend maar is oh zo trots en terecht. Het duiken vond hij spannend en daardoor heeft het wat langer geduurd. Ik ben zo ontzettend benieuwd en echt blij als hij zijn eerste diploma in tha pocket heeft. #dandoornaarB
Wat waren jou geluksmomentjes van afgelopen weken?
Mocht je mooie fotoproducten zoeken voor in je woning, neem dan zeker een kijkje bij Cusstom en het uitgebreide aanbod wat ze hebben.
Shapes, fotolampen, fotocollages, foto’s op hout en andere materialen.

Mijn website maakt gebruik van cookies, ik ben wettelijk verplicht je dit te laten weten. Niet die lekkere chocolade variant maar de cookies die persoonlijke gegevens opslaat.
Amai, de tijd vliegt wel echt snel. Zo’n gek idee dat jullie hier ondertussen al negen jaar wonen. Een van mijn geluksmomenten van de voorbije periode was een midweek Centerparcs. Even weg van huis én we hebben een eekhoorn gespot. Maar ook: leuke post, mijn neefjes enthousiast zijn reageren op een verjaardagsgeschenk, mijn metekindje in actie zien tijdens een optreden, ontbijten met mijn nichtjes, een afspraak die vlot verloopt in het ziekenhuis, een mooie zonsopkomst, …
Wat een leuke make-overs! Ik wens je een fijne decembermaand toe.
Ziet er echt heel erg leuk uit.
Wat een heerlijke geluksmomentjes, en mooie make-overs!
Net als jij vind ik dit gezellige maanden en geniet ik er ook van. De hexagons zijn leuk geworden!
Zo leuk alle make overs die jullie al gedaan hebben thuis. Ik ben heel benieuwd ook hoe Noa’s kamer eruit gaat zien.
Super ook dat hij binnenkort af mag zwemmen!
Is het alweer 9 jaar, joh! Wat gaat dat snel! Zo leuk hoe jullie er echt jullie plekje van hebben gemaakt. En wat super goed dat Noa mag gaan afzwemmen.
Huh? 9 jaar alweer? De tijd vliegt! Heerlijk dat jullie het zo naar jullie zin hebben in jullie huis. Leuk, die make overs!